Szkody górnicze – czy jesteśmy wobec nich bezradni?

Dochodzenie jakichkolwiek odszkodowań nigdy nie jest proste. Zwykle wymaga ono dużej cierpliwości i zdeterminowania. Wydaje się, że podobnie jest jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania za szkody górnicze.

Jak dochodzić swoich praw?

Niewątpliwie dom jest tym, co dla ludzi najważniejsze. Nic więc dziwnego, że ludzie nie chcą się zgodzić na to, aby ich domy były niszczone przez kopalnie. Niestety, w obecnej sytuacji prawnej ludzie są w zasadzie bezradni, jeśli chodzi o zapobieganie szkodom górniczym. Na szczęście, można domagać się od kopalni naprawy szkód, które wyrządziła. Ponadto, przysługuje nam również odszkodowanie od kopalni za szkody górnicze.

Do kogo zwrócić się o odszkodowanie?

Miejscem, do którego powinniśmy się zwrócić z prośbą o pomoc w walce o odszkodowanie od kopalni za szkody górnicze jest kancelaria prawna szkody górnicze są bowiem specjalnością wielu prawników. W kancelarii prawnej, w której pracują owi specjaliści zostaniemy pokierowanie co mamy robić krok po kroku, aby otrzymać należne nam pieniądze. Ponadto, kancelaria prawna pomoże nam podczas negocjacji z kopalnią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *